Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel

Beschikbaarheid controleren

Parijs
sep. 21, 2026 - sep. 22, 2026
Zoek

Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel Review

Met autoverhuur en Wi-Fi in openbaar gebieden, ligt het dit 4-sterren Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel in Parijs, ongeveer 20 minuten lopen van Eiffeltoren. Dit aparthotel op afstand van circa 3 km van Seine biedt uitzichten op de stad en een een binnenzwembad.

Een zelfgemaakt ontbijt is bij dit hotel dagelijks beschikbaar. De woning in Parijs is vrij dichtbij Star King Restaurant Coreen dat gerechten uit de Aziatische keuken aanbiedt.

Bij deze 375-kamer woning bevindt u zich in het hartje van Parijs, op slecht 2 km afstand van uitgaansgelegenheden, zoals De Arc de Triomphe. Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel is zeer dicht bij GrandOptical en vrij dicht bij Champ-de-Mars.

Banken zijn langs de accommodatie in Parijs gesitueerd. Het 32-verdiepingen Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel is centraal gelegen in de buurt van winkelcentrum Beaugrenelle.

Het treinstation Javel ligt binnen nog geen 10 minuten lopen van de woning in Parijs, terwijl het metrostation Charles Michels op minder dan 5 minuten te voet ervandaan ligt.

De accommodatie in Parijs biedt 375 kamers op 32 verdiepingen, die voorzien van een kluis, een bank en een bureau zijn voor een gezellig verblijf. Er worden een apart toilet en een douche aangeboden.

Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel biedt een kinderwagen en kinderstoelen voor de jongste gasten aan. Er is een sportschool in de accommodatie in Parijs. Zakenreizigers hebben toegang tot een vergaderzaal en een conferentieruimte op locatie.

Locatie

Faciliteiten

Eetgelegenheden

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Flat-screen TV
  • Telefoon met directe lijn

Diensten

  • Wasserij
  • Stomerij

Relax

  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Fitnesscentrum

Activiteiten voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kinderwagen
  • Bordspellen
  • Kinderspeelruimte

Belangrijkste kenmerken

  • private parking
  • free wifi
  • family rooms
  • non-smoking rooms
  • 24-hour front desk
  • facilities for disabled guests
  • elevator
  • heating
  • laundry
  • breakfast

Kamers

image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
2 guests maximum, of which 2 adults maximum
Studio met Uitzicht op de Eiffeltoren Studio
Size: 21 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
4 guests maximum, of which 4 adults maximum
Appartement met 1 Slaapkamer en Uitzicht op de Eiffeltoren Appartement
Size: 40 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
4 guests maximum, of which 4 adults maximum
Appartement met 1 Slaapkamer Appartement
Size: 40 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
6 guests maximum, of which 6 adults maximum
Appartement met 2 slaapkamers Appartement
Size: 60 m2
image/svg+xmlTimothée Giet2021 image/svg+xmlTimothée Giet2021
+
2 guests maximum, of which 2 adults maximum
Studio Studio
Size: 21 m2
Toon de kamers

Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel FAQ

Biedt Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel appartementen voor gezinnen met uitzicht op de Eiffeltoren?
Het etablissement biedt appartementen die geschikt zijn voor vier personen met een vrij uitzicht op de Eiffeltoren. Deze appartementen beschikken over twee slaapkamers, een woonkamer met een slaapbank, een keuken en twee badkamers, zodat gezinnen comfortabel kunnen verblijven.
Welke voorzieningen zijn beschikbaar in de kamers van Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel?
De kamers zijn uitgerust met een volledig uitgeruste keuken met een vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat en kookgerei. Beddengoed, handdoeken en een kluisje zijn aanwezig, en er is airconditioning in het gehele etablissement.
Hoe dicht is Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel bij de Eiffeltoren?
Het hotel ligt op ongeveer 0,7 kilometer van de Eiffeltoren, op ongeveer 10 tot 15 minuten lopen, en biedt een schilderachtig uitzicht vanuit kamers op de hogere verdiepingen. De locatie van het etablissement biedt directe toegang tot de belangrijkste bezienswaardigheden en nabijgelegen wijken.
Zijn er recreatieve faciliteiten beschikbaar bij Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel?
Het hotel beschikt over een wellnessruimte met een fitnesscentrum met een loopband en een binnenzwembad. Het fitnesscentrum is dagelijks geopend van 18:30 tot 22:30 uur.
Zijn er ontbijtmogelijkheden bij Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel?
Er wordt ter plaatse een continentaal ontbijt geserveerd, tegen een prijs van 19 euro per persoon, met verse croissants, pain au chocolat en sinaasappelsap. Het ontbijt is inbegrepen bij een boeking inclusief kamer en wordt geserveerd in een beperkte eetruimte.
Wat zijn de dichtstbijzijnde openbaarvervoersmogelijkheden vanaf Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel?
Metrostation Dupleix ligt op loopafstand en biedt directe toegang tot de Arc de Triomphe en het winkelgebied van de Champs-Elysées. Het hotel ligt ook dicht bij bushaltes en treinstations voor gemakkelijk transport in de stad.
Zijn er parkeermogelijkheden bij Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel?
De parkeergarage is beveiligd en bevindt zich binnen het etablissement.
Welke veiligheidsmaatregelen zijn geïmplementeerd in het hotel?
Het hotel beschikt over 24-uursbeveiliging, cameratoezicht in alle gemeenschappelijke ruimtes en buiten het etablissement, brandalarmen, rookmelders en een kluisje in elke kamer voor waardevolle spullen.
Welke amusementsdiensten voor gezinnen biedt het hotel?
Gezinnen hebben toegang tot een speeltuin, een binnenspeelruimte, bordspellen, puzzels en kinderwagens, voor gasten die met kinderen reizen.
Is er bagageopslag beschikbaar bij Aparthotel Adagio Paris Centre Tour Eiffel?
Bagageopslag is gratis beschikbaar in de lockers en de bagageruimte van het hotel, zodat gasten hun tassen voor het inchecken of na het uitchecken kunnen achterlaten.

Contact Informatie

✉️ H6790@ADAGIO-CITY.COM

🔗 Website

33145718888

📍 14 Rue Du Theatre

Beleid

  • Inchecken: van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken: tot 11:00